Dziś w miarę prosty opis bo nie wiem jak inaczej zinterpretować tą fotografię 😕 #sad
Zdjęcie przedstawia tak jakby główne wejście do ostrowieckiego Parku Miejskiego im. J. Piłsudskiego - co jest przedstawione na kamieniu, którego fragment umieściłam na pierwszym planie. Na drugim planie widoczny jest pomnik poświęcony marszałkowi, a w tle widoczne są skąpane we mgle wieloletnie drzewa znajdujące się w głębi tego klimatycznego parku.

Komentarze
Prześlij komentarz