Hello!
Znalazłam chwilę przerwy w maratonie sesyjnym i po wielu myślach o powrocie oraz małym comebacku na stronie na fb jestem :).
A więc, w tym momencie kończę 3 rok farmacji na SUMie, w wakacje odbędę miesięczne praktyki w aptece, a za kilka dni będę obchodziła rocznicę związku z A.
Dziś wrzucę parę kadrów autobusowych ze Śląska i Zagłębia, a kolejne posty przewiduję w następnym tygodniu :)




Komentarze
Prześlij komentarz