Dzień #33 - nie zapomniałam o blogu

 Hello!

Znalazłam chwilę przerwy w maratonie sesyjnym i po wielu myślach o powrocie oraz małym comebacku na stronie na fb jestem :).

A więc, w tym momencie kończę 3 rok farmacji na SUMie, w wakacje odbędę miesięczne praktyki w aptece, a za kilka dni będę obchodziła rocznicę związku z A.

Dziś wrzucę parę kadrów autobusowych ze Śląska i Zagłębia, a kolejne posty przewiduję w następnym tygodniu :)







Komentarze