Dzień #3 - Niby dopiero 17...

Nie ma to jak kończyć zajęcia w szkole o 17,gdzie jeszcze z miesiąc temu w pogodne dni można było dostrzec blask zachodzącego słońca...
A dziś o tej porze jesteśmy wspomagani przez sztuczne miejskie oświetlenie, którego źródłem są lampy ustawione w jednakowych odstępach. Oprócz tego świecą się też sygnalizatory, których światło wydaje się być bardziej widoczne teraz, niż za dnia.

PS przepraszam za jakość :( następnym razem będzie lepiej 😊



Komentarze