Osadowa - klimatyczna uliczka w moim mieście, położona w dzielnicy Częstocice. Tam czas się zatrzymał. Pełno tu starych kamienic, część z nich jest użytkowana do dziś. O mieszkańcach wiadomo tyle, że nie należą do jakiejś super bogatej klasy pod względem finansowym. W tle widoczne są obiekty należące do Centrum Wypału Wapna Częstocice - wcześniej funkcjonowała tam Cukrownia Częstocice będąca jednym z charakterystycznych obiektów w Ostrowcu.

Komentarze
Prześlij komentarz