Podczas dzisiejszego spaceru nieopodal centrum miasta ujrzałam taki budynek: starą, zapuszczoną kamienicę gdzie znajdowały się kiedyś (i może nadal są) lokale do wynajęcia. I może kilkanaście lat temu akurat tutaj były obiektem zainteresowań wielu ostrowczan - ale dziś są doskonałym potwierdzeniem słów "To miasto powoli umiera".

Komentarze
Prześlij komentarz