Dzisiejsze zdjęcie przestawia moje hmm typowe popołudnie - naukę. Tym razem jest to farmakologia. Na fotografii widoczny jest "szkolny nieład" - czyli luźne kartki papieru, książka do farmakologii, rozmaite pomoce papiernicze i mój telefon będący źródłem notatek do przepisania.
Komentarze
Prześlij komentarz