Dziś wstawiam fotografię wykonaną w Parku Fabrycznym. Znajduje się on w jednej z najstarszych dzielnic mojego miasta - czyli w Klimkiewiczowie.
W tle widoczne są zabudowania tzw. Starego Zakładu czyli dawnej Huty oraz jedna z kamienic przy ul. Traugutta gdzie niegdyś mieszkali robotnicy. Kilka lat temu dwie kamienice zostały zburzone, a w ich miejscu powstał parking.
W tle widoczne są zabudowania tzw. Starego Zakładu czyli dawnej Huty oraz jedna z kamienic przy ul. Traugutta gdzie niegdyś mieszkali robotnicy. Kilka lat temu dwie kamienice zostały zburzone, a w ich miejscu powstał parking.

Komentarze
Prześlij komentarz